architektura

Plovoucí dům „Zmateného směru“

plovoucí dům-zasazená střecha Plovoucí dům od německých architektů „Zmatený směr“ je skutečně výhledový design domu, který se dotýká řady stavebních inovací. Od architektury a používání udržitelných stavebních materiálů až po plovoucí nemovitost pro moderní bydlení v severním Německu. Podle architektů tento moderní bytový design nevznikl jen jako plovoucí panelový dům – i když výrazný dopad na jeho styl nelze popřít – ale jako alternativa k tradičním městským domům.

Plovoucí dům podle “zmateného směru”

design interiéru plovoucího domu Tento hausbót stále nabízí pohodlnou a obyvatelnou rovnováhu mezi moderní technologií a domácím komfortem. Plovoucí dům má být ukotven na místě na vodě poblíž hustě obydlených městských center. Zasazená střecha podtrhuje udržitelný styl a přibyl prvek „terasa“, bez kterého by se obyvatelé jinak museli obejít. Zelenou střechu doplňuje ekologický dřevěný materiál ze starého statku a další ekologické stavební materiály. Přední fasádu domu rámuje velké okno, které odhaluje jeho dvě patra a uvnitř útulné a pohodlné pokoje.

Plovoucí dům a jeho interiérový design

plovoucí dům-bílý-minimalistický design Interiérový design je minimalistický a designéři mají jasně bílou barevnou paletu. Moderní nábytek nabízí obyvatelům maximální pohodlí a veškeré potřebné vybavení pro dům. bílý interiér plovoucí dům-německý design-bílý  vytvářet kreativní akcenty boothaus-navržený-zmatený směr  moderní bílý nábytek moderní bílý nábytek  malý plovoucí dům s osazenou střechou design boothausu-udržitelného bydlení  Skleněná fasáda boothaus-projekt-Zmatený směr-udržitelný-obývací-design boothaus-zmatený-směr-udržitelný-obývací-design Plavání-dům-udržitelné-bydlení-design-plán