architektura

Plovoucí designové objekty k úžasu

Golfové hřiště-plavání-v-moři

Někdy nás architekti svými neobvyklými nápady opravdu překvapí. A to se stává nejen u neobvyklých architektonických forem, ale také u neobvyklých míst pro vaše výtvory. Myslíme si, že byste souhlasili, že otevřené moře je velmi zvláštní místo pro koupaliště nebo skate rampu. Ale tyto objekty nejsou k dispozici pouze tam, v naší obrazové galerii dnes máme několik neobvyklých plovoucí designové objekty dát dohromady a chcete jim je ukázat. Podívejte se, opravdu to stojí za to!

Plovoucí designové objekty – Skate Ramp, USA

Lesní krajina plovoucí rampa brusle

V roce 2013 společnost Visit California vyzvala skateboardistu Boba Burnquista, aby vyzkoušel něco úplně nového- plovoucí designové objekty testovat. Poté, co pracoval na téměř každém povrchu, který si lze představit, se Burnquist rozhodl, že chce postavit plovoucí rampu. Uvědomili si, že o několik týdnů později byla plovoucí rampa Boba Burnquista připravena a spuštěna na Lake Tahoe.

Plovoucí les, Austrálie

město-za-plovoucí-les-na-lodi

Plovoucí designové objekty také je uvidíte v Homebush Bay v Sydney v Austrálii. Toto je domov staré loděnice, která je v provozu od poloviny 20. století. Tato 1140 tun vážící loď byla postavena jako parník v roce 1911, později sloužila jako transportní loď během druhé světové války. V roce 1972 byl přesunut do Homebush Bay a rozebrán. Ale osud by rozhodl jinak. Tato stoletá transportní loď se postupem času proměnila v plovoucí les, což z ní činí zvláštní domov pro stromy a další druhy vegetace, které zde rostou v posledních několika desetiletích.

Berlin-floating-pool-in-Germany

Plovoucí bazén, Německo

Berliner Badeschiff Arena je plovoucí bazén a nabízí ideální místo, kde můžete strávit horké letní dny uprostřed německé metropole. 105 metrů dlouhý bazén plave na Sprévě a nabízí mnoha lidem skvělou příležitost k relaxaci, opalování, plavání a zábavě.

Plovoucí golfové hřiště v Idahu

Plovoucí golfové hřiště, USA

Coeur d’Alene Resort se nachází v Coeur d’Alene, Idaho, USA. Velkým lákadlem pro toto místo je 18jamkové golfové hřiště. Ale zvláštní na tom je jeho svérázná 14. díra, která plave na umělém ostrově na lodi, která se neustále pohybuje po jezeře. Celý proces je počítačový a nikdy nenajdete ostrov na stejném místě déle než jeden den.

plovoucí kino v Thajsku

Plovoucí kino souostroví, Thajsko

Plovoucí kino Archipelago je navrženo a realizováno architektem Ole Scheerenem narozeným v Německu a Pekingem, aby se vznášel na moři.

Floating-Cinema-Archipelago-in-Thailand

Skate-rampa-a-chlapec-v-jezeře

plovoucí skate rampa oceán

Připevněte-skate-rampu-ke-stromům-pomocí lan

Loď na moři s lesem

Večerní světlo-město-světla-loď-s-lesem

Plovoucí golfové hřiště House-by-the-Lake

Floating-Pool-Germany-man-and-child

obdélníkový bazén-plovoucí v Berlíně