architektura

Navrhněte útulnou střešní terasu – řešení nábytku od Dedona

Dřevěná podlaha na střešní terase je vybavena venkovním nábytkem-Dadon Patio

Luxusní značka Dedon je jedním z nejinovativnějších výrobců v nábytkářském průmyslu. Dedon představuje moderní řešení zařizování střešních teras s dřevěným obkladem podlahy. Jak je známo, dřevo je náročný materiál a designéři jej jako podlahovou krytinu venku vybírají jen zřídka. Samozřejmě existují druhy dřeva, které lze použít v interiéru i exteriéru a jsou atraktivní. Jedním z cílů projektu Dadon bylo, aby střešní terasa vypadala jako kvalitní parketová podlaha a vytvořila idylickou atmosféru. Chtěli byste také pocit pohody-Navrhněte střešní terasu? Pak získejte nějaké návrhy!

Navrhování střešní terasy – nápady pro venkovní obývací pokoje

Útulné posezení-Střešní terasa s terasou-Dadonovy lampy Design Philippe-Starck

Dřevěné podlahové krytiny bezúdržbové a nenáročné na údržbu jsou důkazem dobrého vkusu a citů pro designové trendy. V kombinaci s úchvatným panoramatickým výhledem a nábytkem v moderním městském stylu je výsledkem fantastická životní situace. Jako přízvuk designéři nastavili nadbytečnou stojací lampu – návrh Philippe Starcka pro Dedona. Střešní terasa vypadá spíše jako obývací pokoj než venkovní terasa. Lounge nábytek a světla vytvářejí uvolněnou atmosféru a lze je přestavět různými způsoby.

Designová střešní terasa – řešení vybavení terasy na střeše

obývací nábytek střešní krytina dřevěná prkna-pokládka střešní terasy-nápady na design terasy-Dedon

DEDONKoncept obývacího pokoje pro venkovní použití zahrnuje materiály s nejvyšší možnou odolností vůči povětrnostním vlivům a světlu, odolnosti proti teplu a chladu. Nábytek Dedon je nejen odolný vůči povětrnostním vlivům, ale také šetrný k životnímu prostředí a recyklovatelný. Představují se v mimořádné stabilitě barev a struktur.

Podlahy na střešní terasu 

Zahradní seřízení střešní terasa balkonová ratanová sedací souprava Malebný výhled

Ratanový zahradní nábytek ve světlých barvách

Panoramatický výhled na město-design nábytku-designová řada nábytku dadon barcelona

Ochrana soukromí pro terasy – 13 nápadů pro vaše soukromí na zahradě

Terasový nábytek 2015 – moderní nábytek s osobností