architektura

Moderní montovaný dům ukazuje nové tendence v montované stavbě

Obývací pokoj s posuvnými dveřmi se skleněnými fasádami

Představujeme vám jeden moderní panelový dům, to ukazuje budoucnost prostřednictvím inovativního designu a nízkých výrobních nákladů. Architektonická firma Abaton ze Španělska navrhla a vyrobila mobilní dům pro dvě osoby. Budovu lze bez problémů rychle přepravovat a postavit téměř na jakýkoli terén.

Moderní montovaný dům – stylové zařízení, praktická konstrukce

Montované domovní montáže dřevěných fasádních izolačních polí

V mnoha zemích se počet obyvatel každým dnem zvyšuje. Zejména v rozvojových zemích lze problém stavby domů vyřešit jen stěží. Architektonické studio Abaton navrhl projekt, který by mohl problém vyřešit. bytost moderní panelový dům Nazývá se APH80 a skládá se z jednoho stavebního objemu. Konstrukce připomíná kontejner a rozkládá se na ploše 27 metrů čtverečních / 9 metrů dlouhá a 3 metry široká /. Dům byl vyroben z jedle. Struktura dřeva byla speciálně zpracována tak, aby odolala špatnému počasí nebo silnému slunečnímu světlu. Teplo chrání vrstva izolace o tloušťce 12 cm. Dům má tradiční tvar. Dům se do krajiny otevírá posuvnými dveřmi a několika okny. Montáž konstrukce trvá jeden den a výroba jednotlivých součástí – 4-6 týdnů na prvek.

Moderní panelový dům se stylovým interiérem

Obývací pokoj vybaven kuchyňskými spotřebiči rustikální nábytek

Panelový dům je promyšleně rozdělen na několik místností. Ložnice, koupelna a otevřený obývací prostor s malou vybavenou kuchyní nabízejí vše, co byste od moderního domu mohli chtít. Pohodlný kožený nábytek a konferenční stolek v obývacím pokoji nabízejí příležitost k relaxaci po dlouhém dni v práci. Nástěnná police šetří místo a nabízí úložný prostor pro sbírku knih. Kuchyně je malá, ale má vše, co potřebujete. A moderní panelový dům se stylovým interiérem – tak lze popsat projekt APH80.

Montovaný dům je stylový a praktický

Dřevěný dům montované venkovské dovolené

Klasická konstrukce skrývá moderní skleněnou fasádu

Montované domovní dveře stavební terén plochý praktický

Přeprava moderních panelových domů je snadná

Montované domovní kamiony Španělská architektonická firma

Panelový dům má podlahovou plochu 27 metrů čtverečních

Boční pohled na dřevěné žaluzie zavěšené nahoře

Montáž trvá jeden den

Rychlá výroba dřevostaveb

Moderní montovaný dům – modrotisk

Boční pohled na otvory detailů náčrtu budovy

Skica budovy a distribuce místností

Předloha okna rozvodu dveří do místnosti