architektura

minimalistická architektura – moderní dům v Portugalsku

Navrhl CORREIARAGAZZI Arquitectos

moderní minimalistická architektura

Moderní dům se nachází v portugalském Lousadu. Díky své mimořádné architektuře má budova velkou přitažlivost a vzbuzuje zvědavost. Vypadá fantasticky a jedinečným způsobem splývá s prostředím. Jeho geometrická fasáda zaujme svým tvarem a vytváří napětí. K tomu slouží hranaté rovné čáry minimalistická architektura typické a tento moderní domácí design není výjimkou.

minimalistická architektura – venkovský dům v Portugalsku

minimalistická fasáda vpředu

Moderní minimalistická architektura přitahuje pozornost všech. Budova je vzrušující směsí betonové fasády, která chrání soukromí majitele a otevřený obývací prostor, který se plynule spojuje s venkovním prostorem. Jedinečná poloha a krásné okolí zvyšují pocit dobré nálady a zajišťují skutečnou relaxaci. Harmonický vztah mezi moderní architekturou a přírodou je zdůrazněn použitím přírodních materiálů – stěny jsou obloženy kamenem a dřevěná podlaha spojuje všechny místnosti.

Moderní interiér – minimalistická architektura v Portugalsku

terasa s minimalistickým designem domu

minimalistický dům krb obývací pokoj

Uvnitř jsou všechny stěny natřeny bílou barvou, což je perfektní pozadí pro zajímavou dekoraci. Krb v obývacím pokoji slibuje mnoho příjemných hodin s rodinou, a to i v zimě, a venkovní terasa se dívá dolů na nohu. the minimalistická architektura  od CORREIARAGAZZI Arquitectos vypadá navzdory stabilní fasádě příjemně. Nejlepší na tom je, že s velkou představivostí můžete navrhnout elegantní interiér. Tento moderní design je nejen krásný, ale také velmi praktický a pohodlný a má obyvatelům co nabídnout.

moderní minimalistická architektura v Portugalsku

minimalistický dům-design-portugalsko

bílá fasáda – dům na řece

moderní-bílý dům

současný venkovský dům u řeky

minimalistická fasáda venkovského domu

Dřevěná podlaha v moderním domě

minimalistické interiérové ​​dřevěné schodiště

minimalistický design domu

plán minimalistické architektury