architektura

Japonský architekt Tadao Ando spojuje tradici a modernu

minimalistická architektura Tadao-Ando

Minimalistický design je silně ovlivněn tradičním japonským designem a zaměřuje se na elegantní a jednoduché tvary. Z Japonský architekt Tadao Ando vytváří budovy, ve kterých se vzrušujícím způsobem mísí světlo, voda, vítr a beton. Ando většinou používá beton a sklo. Navrhuje jedinečné prostory, které se kvůli slunci a větru neustále mění. Minimalistický architekt sám říká, že světlo hrálo zásadní roli ve všech jeho předchozích projektech.

Japonský architekt Tadao Ando – moderní architektura

moderní-minimalistická architektura-Tadao-Ando

Architekt se snaží vytvořit soukromou zónu pro každého člověka. Stěny jsou nanejvýš důležité. Máte sílu distribuovat prostor a vytvářet nová území. Z Japonský architekt Tadao Ando upřednostňuje geometrické tvary – čtverec, obdélník, kruh, trojúhelník. Jeho charakteristickým rysem jsou kulaté otvory, které propouštějí slunce do budov.

Japonský architekt Tadao Ando vytváří vzrušující návrhy

známá minimalistická architektura

Z Japonský architekt Tadao Nando zcela využívá přírodní zdroje a vytváří spojení mezi přírodou a technologickým pokrokem. Miluje vodu. Proto navrhuje své projekty u vody. Díky inovativní a elegantní struktuře domů působí téměř beztížně. Nikdy nezapomíná na dřevo jako materiál, který je dobře známý z tradiční japonské stavby. Architekt věnuje velkou pozornost detailům a vytváří vzrušující návrhy, které obyvatelům nabízejí příjemné prostředí.

Autor: B. Angelov

www.tadao-ando.com

minimalistický dům-design-Tadao-Ando

vzrušující design-Tadao-Ando