architektura

House Bold – odvážný designový nápad

 architekt Thomas Bendel

chytrý minimalistický design - betonový dům

Dům v Německu představil odvážný architektonický nápad. Že House Bold byl postaven architekty v Thomas Bendel Architekt. Dům se nachází ve velmi zelené, ploché oblasti obklopené divokou vegetací. Budova demonstruje silnou přítomnost v krajině použitými materiály a přísným kubickým tvarem. Její design se zaměřuje na soukromý život a dodává nemovitosti minimalistický vzhled.

odvážný designový nápad – House Bold

chytrá minimalistická architektura - betonový dům se skleněnou fasádou

Tento moderní House Bold sestává ze dvou podlaží. První zahrnuje ložnice a je diskrétní a soukromá díky poloprůhledným skleněným stěnám. Ve druhém patře jsou obytné části domu. Většina z nich je spojena do jednoho otevřeného plánu, jako je jídelna a obývací pokoj.

Inovativní design domu

stylový minimalistický interiér - obývací pokoj

 Kuchyně plynule navazuje na obývací část. Otevřená dřevěná terasa obklopuje obývací prostor ze tří stran a otevírá se dům pro krásu přírody venku. Dům je uchycen montovanou betonovou konstrukcí. Zbytek fasády byl celý ze skla, což zjemňuje celkový vzhled budovy.

Moderní design

minimalistický interiér s modrým akcentem

Průmyslový typ domu je cítit i v interiéru. Betonové místnosti vypadají chladně. Přes prosklenou fasádu získáte dostatek světla, ale díky tmavším barevným schématům působí místnosti ponurým dojmem. Například kuchyně je zcela černá, koupelna je obložena nerezovou ocelí a schodiště působí dojmem, že ve skutečnosti procházíte průmyslovou budovou.

Autor: K.H. Christova

minimalistický design interiéru v Haus Bold - koupelna

odvážný design interiéru v Haus Bold - schody

minimalistická moderní architektura - skleněná fasáda od Haus Bold