architektura

Futuristický dům v Kalifornii

Navrhl Christopher Daniel

futuristický design - bílá fasáda

Korejský designér Christopher Daniel navrhl tento neuvěřitelný dům s názvem California Roll House. Projekt představuje a futuristický dům, který byl postaven z prefabrikátů a je vhodný do suchého počasí. Hlavní myšlenkou tohoto inovativního designu je použít nové materiály a technologie k vytvoření ultramoderního a energeticky účinného domova.

Futuristický dům – inovativní design

vzrušující minimalistický design

Stavba domu má některé charakteristické rysy, které lze použít k jeho rozpoznání. Inovativní, flexibilní design umožňuje konverzi – to futuristický dům lze válcovat dovnitř a ven. Když je zabaleno, vytvoří se stěny a střecha, které chrání interiér. Materiál, ze kterého byl dům postaven, odráží teplo ze slunce, čímž šetří energii. „Skořepina“ obklopuje celou budovu s výjimkou dvou skleněných stěn. Průhlednost skleněné fasády lze nastavit elektronicky. Že futuristický dům je podepřena strukturou vyztuženou uhlíkovými vlákny.

Futuristický dům v Kalifornii

elegantní skleněná fasáda - futuristický design exteriéru

futuristické schody venku

Že futuristický dům sestává ze dvou pater přístupných otevřeným schodištěm. Přední dveře se automaticky otevřou a odhalí se prostorný obývací prostor. V prvním patře je kuchyně, jídelna a obývací pokoj s extrémně minimalistickým designem. Do druhého patra a ložnic vedou moderní schody. Všechny interiéry jsou natřeny bílou barvou. Sluneční světlo prochází skleněnou fasádou a dalšími malými otvory ve „skořápce“. Moderní systém osvětluje futuristický dům a působí téměř mimozemským dojmem.

Autor: K.H. Christova

moderní minimalistický dům s futuristickým designem

moderní minimalistický design domu

moderní futuristická fasáda

moderní bílá fasáda

moderní futuristické automatické dveře

futuristický design

moderní osvětlení ve futuristickém domě

futuristické osvětlení

moderní futuristický interiér

moderní minimalistický interiér