architektura

Art Landhaus Röling

moderní architektura - skleněná fasáda dole

Venkovský dům Röling je moderní dům navržený nizozemským architektem Paulem de Ruiterem. Představuje životní styl a vášeň jeho majitelů, kteří jsou sběratelé umění. To předpokládá, že by měl být dostatek prostoru pro výstavu uměleckých děl. Nejen to, to Landhaus Röling musí být otevřený okolní kráse přírodního jezera a zahrady.

Umění v Landhausu Röling

Interiérová výzdoba v malém domě - umění

Že Landhaus Röling je navržen na třech úrovních, z nichž nejnižší je suterén. Všechny další dvě úrovně obsahují obytné oblasti a směřují stejným směrem. Tato úroveň je hlavním vstupním bodem Venkovský dům. Vchod předními dveřmi vede do vstupní haly se závěsnou skříní. Vlevo je kuchyň, do které se dostanete posuvnými dveřmi. Vpravo je prostorný obývací pokoj, do kterého se také dostanete posuvnými dveřmi. V tomto současném otevřeném půdorysu se jídelna spojuje s obývacím pokojem a kuchyní. Celé první patro vyniká transparentní fasádou a jejími čtyřmi stěnami ze skla. To znamená maximální osvětlení a všestranný výhled na krajinu.

Interiérový design – Landhaus Röling

vzrušující stavba domu - fasádní strana

Schodiště do druhé úrovně je uprostřed Rölingův venkovský dům a stojí před hlavním vchodem. V horním patře je prostorná galerie, která umožňuje vystavení mnoha obrazů a soch. Jsou zde tři ložnice. Konstrukce této úrovně je mnohem uzavřenější s pevnými stěnami, které mají několik otvorů. Na každé straně výstavního prostoru jsou dva otvory pro vstup světla a dosažení uměleckých děl, která potřebují přirozené osvětlení. Další dva otvory jsou na každé ložnici jako nedílná součást obývacího prostoru.

Interiér je kombinací minimalistického designu a umělecké výstavy. Barevná a zajímavá umělecká díla slouží jako akcenty neutrálně barevných obytných prostor, které se koupou v přirozeném světle.

Autor: K.H. Christova

moderní interiér v obývacím pokoji