architektura

360 House of Subarquitectura, Španělsko

design spirálového domu od Subarquitectura

Tento dům vás takříkajíc otočí do kruhu. Že  360 House of Subarquitectura je moderní monolit v Madrid, Španělsko. Jmenuje se to 360 dům kvůli svému tvaru. Vnitřní nádvoří navržené španělským architektem Subarquitecturou rozhodně vypadá mimořádně. Můžete vidět krásně navrženou spirálovou architekturu, která se točí dokola. Ne, není to optický klam, ve skutečnosti to tak vypadá. Je to tak nádherné a přitom tak přirozené, že? Člověk se diví, jak může být něco tak jednoduchého a zároveň tak mimořádného. Nyní je tento dům nejen mimořádný a jedinečný. Je to ukázka jednoduchosti skutečného génia.

Spirální struktura

spirálová konstrukce z domu

Lineární uspořádání začíná na horní úrovni a poté překvapivě končí na spodní úrovni s výhledem na bazén. Podívejte se na obrázky, abyste získali představu o tomto fascinujícím architektonickém designu. Vidíte, že dům je mixem futuristických a moderních stylů. Okna jsou na vnější stěně, takže pokoje jsou hýčkány přirozeným sluncem. Dům je obklopen krásnou zahradou. Je ideální k odpolednímu čaji nebo ke čtení knihy za denního světla. Černá fasáda je ve velmi elegantním kontrastu s krásnými bílými interiéry.

Magnetická tmavá fasáda

360 dům - inovativní design

Tento dům není jen umělecké dílo; je to účinný luxus. Můžete vidět každý detail 360 domů Je krásně navržený a dokonale ladí s designem a stylem interiéru. Dům je vybaven moderně, stylově a velmi elegantně.

design spirálového domu od Subarquitectura

design spirálového domu od Subarquitectura

Kruhová architektura - pohled zezadu

Dům 360 podle plánu Subarquitectura