Šampony

Jak šamponovat vlasy?

I po třetím umytí tento týden se vaše vlasy stále cítí lepkavé a zmatené? Rušná rána často zabírají většinu našeho drahocenného času „já“ a mezi úpravami make -upu a shodou oblékání často zanedbáváme své vlasy. I po rychlém 5minutovém šamponu jsou vaše vlasy stále těžké a nemyté, a to především proto, že nevěnujete dostatek času tomu, aby se vaše vlasy řádně umyly..

Jak šamponovat vlasy

Je však docela možné, že i 5minutový šampon vám poskytne nejlepší výsledky, pouze pokud se rozhodnete pro dokonalou metodu. Šamponování vlasů vyžaduje spoustu strategie, o které možná stále nevíte. Proto je nanejvýš důležité, abyste se řídili tímto článkem, kde vám odhalíme správný způsob šamponování vlasů, aniž byste se museli celý týden potýkat s rozcuchanými bahny lepivých vlasů..

Práce se správnými přísadami:

Pracujte se správnými přísadami

Než se pustíte do šamponování vlasů, ujistěte se, že pracujete se správným druhem materiálů. Často je možné, že váš šampon prostě není kompatibilní s vaším typem vlasů, což je jeden z důvodů, proč se vaše vlasy nikdy necítí tak, jak by měly.

Při výběru šamponu byste si měli uvědomit dvě věci: typ vlasů a pokožku hlavy. Často mastná pokožka hlavy přináší dokonale osvěžené vlasy, zatímco často matné kudrnaté vlasy mohou vypadat vlhké, i když sportujete vyčištěnou pokožku hlavy. Pak existují různé šampony pro jemné řídnoucí vlasy a husté husté vlasy. Volba šamponů na míru vám nejen pomůže správně vyčistit hlavu, ale také vám vydrží déle než vaše čerstvé šamponované vlasy..

Kroky, které je třeba dodržovat:

1. Než vstoupíte do sprchy, ujistěte se, že máte správnou přísadu, se kterou budete pracovat. Spolu s šamponem vždy doprovázejte kondicionér, aby byly vaše prameny zvládnutelné a hebké.

2. Pokud máte problémy se suchými vlasy nebo suchou pokožkou hlavy, které se snadno odlupují a jsou náchylné k tvorbě lupů, je lepší, když si vlasy důkladně za tepla masírujete vlažným teplým olejem, který vyživuje a hydratuje vlasové prameny a zároveň zlepšuje oběh.

Šamponování vlasů

3. Jakmile jste ve sprše, začněte tím, že si vlasy úplně navlhčíte. To by bylo jednodušší, kdybyste otočili hlavu vzhůru nohama, což by umožnilo vodě stékat dolů hustými vlasy a důkladně zvlhčit pokožku hlavy a kořeny.

4. Nalijte šampon do dlaně a opláchněte si ruce, rovnoměrně ho rozetřete v ruce, než se dostanete dolů a rovnoměrně naneste na celou hlavu. Obvykle při prvním pokusu mířte spíše na pokožku hlavy než na vlasy. Mokré vlasy budou působit jako pomocník k napěnění a napěnění šamponu před použitím extra pomoci šamponu k vyčištění délky vlasů po zátylku..

5. Až budete hotovi, masírujte si hlavu po dobu pěti sekund pomocí konečků prstů, než hlavu znovu otočíte dnem vzhůru a smyjete pěnu. Tentokrát použijte mírnou teplou vodu, která vytlačí nečistoty a usazeniny při otevírání pórů pokožky hlavy a vyprázdnění možných olejových kapes pod nimi.

6. Před použitím druhé pomoci k dokončení konečného čištění se ujistěte, že jsou vaše vlasy zbaveny šamponu. Pokud je čas důležitý, přejděte k kondicionéru a po nanesení na vlasy a pouze vlasy počkejte dvě minuty.

7. Tentokrát použijte k vyčištění vlasů studenou vodu a zároveň uzavřete póry, aby se dovnitř nedostala špína a znečištění. Jakmile budete hotovi, zabalte vlasy do ručníku a nechte je prosáknout.

8. Okamžité opláchnutí vlasů může vlasy zbavit možné vlhkosti a vysušit je. Pokračujte ve zbývajícím ránu a nechte ručník 15 minut působit.

9. Před stylingem rozbalte ručník a nyní vlasy vysušte fénem.