Šampony

Šamponové produkty Halo v Indii – naše nejlepší 9

Zkoušeli jste někdy halo šampon? Halo Shampoo byl odjakživa oblíbeným produktem. Byl uznán jako šampon, který zbožňuje vlasy. Většina šamponů obsahuje vlastnosti mýdla, ale tento halo šampon obsahuje 0% mýdla, ale může poskytnout silnou, bohatou pěnu, která smývá špínu, saze a prach spolu s dalšími formami gunků z vlasů. V dnešním článku bude uveden seznam halo šamponů, které jsou k dispozici v Indii s jejich výhodami, funkcemi a cenami.

Nejlepší šampony Halo v Indii s cenami:

1. Halo vyživující šampon s přírodním proteinovým vejcem:

Halo šampon

KOUPIT ZDE

Tento halo šampon, díky přírodnímu vaječnému proteinu, se stará o proteinovou nezbytnost vašich vlasů. Tento šampon s obsahem vaječných bílkovin navíc posiluje vlasy od kořínků, zatímco motivuje vlasové folikuly, aby pokožka hlavy napomáhala rychlejšímu růstu vlasů. Proto šampon vyhlazuje vlasové kutikuly odděleně od ošetření suchých a poškozených vlasů, takže vlasy jsou hladší a silnější..

Cena: 1000 ml pro INR 280

2. Halo Color Protection Volumizing Shampoo and Conditioner:

Halo Color Volumizing Shampoo and Conditioner 10 Oz

KOUPIT ZDE

Tento šampon rozjasňuje a chrání barvu vlasů díky tomuto čistému šamponu, který do vlasů zabuduje maximální objem pro lepší zdraví, lesk a objem bez tíže. Panthenol uvnitř vlasového hřídele podporuje svazky vlasů, zatímco přitahuje velké množství vlhkosti, které roztahuje vlasový hřídel a zvyšuje objem..

Cena: 296 ml pro INR 1757

3. Graham Webb Halo Volumizing Shampoo 2,1 oz Cestovní velikost:

Případ 30 lahví Graham Webb Halo Volumizing Shampoo 2,1 oz Cestovní velikost

Tento halo šampon funguje tak, že do vlasů zaplní většinu těla a objem bez tíže. 63 CELKU unce šamponu na objem Halo v lahvích o objemu 2,1 unce. Zanechává vlasy hebké, pružné a plné těla a přirozeně se odráží. Je to jeden z nejlepších halo šamponů pro přírodní vlasy s měkkými vlasy.

Cena: 30 lahví za 5304 INR

4. Šampon na oplachování s vysokým leskem 4 oz:

Halo High Gloss Rinse 4oz

Tento halo šampon rozjasňuje a chrání barvu vlasů díky tomuto týdennímu oplachování s vysokým leskem, které zesiluje zářivost barev a zároveň maximalizuje lesk a lesk. „Průsvitný“ vzorec zabalí každý pramen vlasů do obranného lesku pro bezkonkurenční živost. Rychlost selektivního zpracování přináší výsledek za pouhých pět minut. Teplo a další čas mohou být použity pro zvýšení lesku. Podstatný lesk řeší výzvu klientů udržet lesk vlasů od služby k službě.

Cena: 120 ml pro INR 378

5. Šampon Halo Illuminating Color Protection Purity:

halo čistota shamoo 5

Tento šampon projasňuje a chrání barvu vlasů pomocí tohoto čisticího šamponu, který hloubkově čistí a zároveň smývá matné nečistoty pro lepší zdraví, lesk a čistotu. Velmi užitečné antistatické přísady slibují kontrolovatelné kadeře, a to i při hlubokém čištění. Perfektní šampon pro použití před barvami pro zajištění stále barevné ochrany.

Cena: 300 ml pro INR 1028

6. Halo Illuminating Color Protection hydratační šampon:

Halo Illuminating Color Protection Hydratační šampon 2,1 oz

KOUPIT ZDE

Tento halo šampon může obnovit pocení vlasů a udržuje měkké a zdravé vlasy. Může chránit barvu vlasů spolu se zářením. Tento halo šampon má jednu zvláštní kvalitu, což je kokosový derivát šamponu, který vytváří hydratační pěnu. Vysoce výkonná technologie ochrany barev udržuje barvu vlasů až 48 dní spolu s více než 20 % leskem. Může uzamknout nestřídmé zvlhčovače v kůře, která je součástí mozku; je užitečné namočit vlasy s mimořádně vysokou vlhkostí.

Cena: 60 ml pro INR 476

7. Šampon pro objemovou pěnu Graham Webb Halo:

Graham Webb Halo Volumizing Mousse 9 oz

Tento halo šampon chrání vlasy touto objemnou pěnou, která nabízí tělo bez váhy a plnost. Exkluzivní technologie Illuminating Color Protection, která se uzavírá do barvy vlasů, aby poskytla vašim vlasům ochranu a zachovala zářivou a zářivou barvu.

Cena: 266 ml pro INR 660

8. Volumizující šampon Graham Web Halo Uplift (litr):

Objemový šampon Graham Web Halo Uplift 8

Halo by Graham Webb uplift volumizing šamponové mytí objasní a ochrání barvu vašich vlasů díky tomuto týdennímu oplachování s vysokým leskem, které posiluje živost barev, zatímco maximalizuje lesk a záře.

Cena: 1000 ml Za INR 9467

9. Halo Reparation Shampoo:

Opravný šampon Halo 9

Bodifikující proteiny se molekulárně kombinují s vlastní chemií vlasů, což je přídavek k obecné tloušťce každého pramene. Uvnitř vlasového pramene Panthenol podporuje svazky vlasů, zatímco přitahuje obrovské množství vlhkosti, které nabobtná vřeteno pro zvýšení objemu. Nízké pH zajišťuje zdravou, hustou kůžičku a zachování barvy. Ke kumulativní volumizaci dochází při každém šamponování pro pokračující, objemující obavy.

Cena: 300 ml Za INR 2651

Doufám, že se vám tento článek bude líbit a že bude užitečné vybrat si ten nejlepší pro vás. Zůstaňte nádherná s lesklými vlasy!