Šampony

9 Populárních šamponů Redken dostupných v Indii pro rok 2021

Docela zajímavý začátek bezchybného nového podniku, společnost Redken začala se stylistou Jheri Reddingem a modelkou Paulou Kent, kteří si v roce 1960 potřásli rukama a vytvořili tak název „Red-Ken“. Jejich přístup byl na rozdíl od všech ostatních trochu odlišný. Věřili ve zkoumání vědecké stránky bezchybných vlasů, což znamenalo pouze to, že se zrodil nový revoluční koncept, který se stal. Tato společnost si nechala patentovat své revoluční styly infuzí obnovy a rekondice proteinů a jejich podnik za chvilku odstartoval k úžasnému začátku. V tomto článku budeme diskutovat o těchto velmi revolučních stylech ve formě šamponů, které nám nabízí společnost Redken.

Nejlepší šampony Redken:

Pojďme najít seznam 9 nejlepších šamponů redken, které jsou k dispozici v Indii.

1. Redken Body Full Shampoo:

redken šampony

Tělový plný šampon od Redken je špičkový objemový šampon pro kudrnaté řídké vlasy, které mají tendenci vás zatěžovat. Šampon do sebe napouští výtažky z pšenice a bavlny, zatímco přítomnost komplexu nepřetržitého objemu a propojené proteinové sítě udržuje vaše vlasy zamotané a živé.

2. Redken All Soft Shampoo:

Redken all soft šampon

Redken’s all soft shampoo usiluje o to, aby vaše vlasy byly co nejjemnější a poddajnější, aniž by přišly o živinový faktor. To je důvod, proč v tomto šamponu najdete aktivní látky keratinu, které by vašim vlasům nejen dodaly pružnou texturu, ale také je posílily z folikulů, zatímco obohacený arganový olej se podílí na hydrataci a výživě.

3. Šampon na posílení vlasů Redken Extreme:

Extrémní šampon na posílení vlasů Redken

Redken se vždy specializuje na revoluční vědecké neduhy, zaměřené na extrémní posílení vlasů. Lipidy a ceramid smíchané s jejich patentovaným komplexem 3D opravných proteinů dodávají tělu vlasovou kutikulu a vyhlazují vaše vlasy..

4. Šampon Redken Color Extend:

Šampon Redken color extend

Chemicky barvené vlasy budou vždy vyžadovat extra ochranu a přesně to dělá šampon Redken’s color extend. Šampon pro prodloužení barvy, který nedovoluje šíření nebo lámání barvy, je dodáván s ochranou proti UV záření, která prodlužuje životnost vašich barvených vlasů.

5. Redken Osvěžující detoxikační šampon:

Redken osvěžující detoxikační šampon

Detoxikační šampon využívá dobroty oceánů, aby vám pomohl uvolnit toxin a stres z vlasů a zároveň vyčistit hlavu od nečistot a špíny. Šampon, jemný na vlasy, využívá sójové bílkoviny a aloe vera spolu s mořskými řasami a oceánským kalonem k omlazení a doplnění vlasů..

6. Redken Time Reset šampon pro stárnutí vlasů:

Šampon Redken Time Reset pro stárnoucí vlasy

Šampon Time Reset, který bojuje proti 5 známkám stárnutí vlasů, především kulhání, šedivění a lámavosti, otáčí hodiny vzhůru a dodává jim patentovaný komplex vital 5, který vlasy nejen chrání a vyživuje, ale také oživuje ztracenou mladistvost vašich vlasů..

7. Šampon Redken Diamond Oil High Shine:

Šampon s vysokým leskem Redken s diamantovým olejem

Chcete diamantové třpytivé vlasy, které se lesknou a třpytí, když se vyhříváte v jejich záři. Šampon pro lesk diamantových olejů využívá komplex šumivých olejů a vzájemně propojenou síť proteinů, aby posílil a vyživil vaše vlasy a proměnil matné odumřelé vlasy v živou partu.

8. Šampon Redken Blonde Idol Sulfate Free:

Šampon Redken blonde idol sulfate free

Tento šampon je speciální lahůdkou pro světlé barvy vlasů a neobsahuje sulfát, který by prodlužoval délku vaší barvy a zároveň dodával vašemu tělu lesk a objem..

9. Vyživující šampon Redken Real Control:

Vyživující šampon Redken real control

Bambucké máslo naplňuje hladký kontrolní ceramid, který dodává vašim vlasům vitalitu a tělo, zatímco opravuje a oživuje poškození vlasů, díky čemuž jsou vlasy zvládnutelné a zvlhčené.