Šampony

9 Doporučených šamponů Selsun Blue na pokožku hlavy s lupy

Pokud jsou špičkové výrobky značky trochu špetkou pro vaše kapsy, nemusí to nutně znamenat, že se musíte vzdát toho, že budete vypadat neodolatelně. Problémy s vlasy v dnešní době jsou nekontrolovatelné a spolu s lámavými vlasy a padáním, další nejvíce stěžovanou věcí, o kterou se musíte starat, je přetrvávající příchod lupů, které jako primární zbraně stále svědí a jsou šupinaté..

Selsun Blue šampony

Pokaždé však nemusí být možné, abyste se rozhodli pro rozsáhlé ošetření vlasů a časově náročné rutiny. To je důvod, proč jsme po naší straně šli na šampon Selsun blue, což je pouze volně prodejný šampon, který získal své jméno podle vynikajících přísad, díky nimž je tento šampon komerčním hitem. Přítomnost 1% sulfidu seleničitého je hlavním důvodem, proč se tomu říká Selsun.

Různé druhy šamponů Selsun Blue:

Být odborným šamponem proti lupům, nyní, když máte přehled o tomto úžasném produktu, pojďme se podívat na několik šamponů, pro které byste se v této řadě mohli rozhodnout.

1. Hydratační šampon Selsun Blue Sensitive na pokožku hlavy:

Hydratační šampon na citlivou pokožku hlavy Selsun Blue

KOUPIT ZDE

Šampon pro citlivou pokožku hlavy je jemný jemný šampon, který používá zinek pyrithion, pouze 1%, k čištění hlavy od zbytků lupů, protože vlastnosti vitaminu B5, E a aloe vera zklidňují podrážděnou citlivou pokožku hlavy. Šampon také používá mentol laktát ke zklidnění pokožky hlavy s mírným pocitem ochlazení.

2. Šampon Selsun Blue Balanced:

Selsun blue vyvážený šampon

Vyvážený šampon od Selsun Blue je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky hlavy, kde šampon pracuje hlavně na regulaci ph rovnováhy vaší pokožky hlavy, aby mohl udržovat zdravé podmínky ve vaší hlavě, aniž by vlasy zatěžoval nebo je zcela zbavoval vlhkosti a přirozeného oleje.

3. Selsun Blue medikovaný šamponem proti lupům s mentolem:

Selsun blue léčivý šamponem proti lupům s mentolem

KOUPIT ZDE

Tento šampon Selsun blue má lékařskou stránku, kde pracuje na poskytování vhodných léčivých onemocnění na lupy a drsné vlasy, které se stávají poškozenými a nezvládnutelnými. Mentolový pocit ochlazuje a zklidňuje pokožku hlavy, protože úleva od lupů zastavuje vedlejší problémy, jako je odlupování a svědění.

4. Selsun Blue Deep Cleansing Micro Bead Scrub Shampoo:

Selsun Blue Deep Cleansing Micro Bead Scrub Shampoo

KOUPIT ZDE

Hluboký čisticí šampon od Selsun Blue používá mikroperličky pro extra hluboké čištění, které umožňuje perličkám prasknout při masáži hlavy a mokré vlasy aktivně chrání před lupy. Pravidelné používání vám zbaví hlavu a pokožku hlavy lupů a zbytků.

5. Šampon na suchou pokožku hlavy Selsun Blue Naturals:

Selsun blue naturals šampon na suchou pokožku hlavy

KOUPIT ZDE

Tento šampon, vytvořený speciálně pro suchou drsnou pokožku hlavy, používá extra hydratační složení, které důkladně zvlhčuje a hydratuje pokožku hlavy, zatímco vitamíny B5 a E pokožku hlavy zklidňují a vyživují. Tento šampon také vyluhuje botanické výtažky, které vyživují vaši pokožku hlavy a zabraňují opakování podmínek způsobujících lupy.

6. Šampon Selsun Blue Itchy na suchou pokožku hlavy:

Selsun modrý svědivý šampon na suchou pokožku hlavy

KOUPIT ZDE

Šampon selsun blue pro suchou pokožku hlavy, vyvinutý speciálně pro suchou pokožku hlavy se sklonem k lupům, používá vitamín B5 a E k vytvoření komplexu, který obnovuje ztracenou vlhkost a zdraví vaší pokožky hlavy a zanechává za sebou lehkou vůni plnou citrusů. Vitamín E zvlhčuje a zjemňuje texturu vlasů.

7. Hydratační šampon Selsun Blue Dandruff s aloe:

Hydratační šampon proti lupům Selsun blue s aloe

KOUPIT ZDE

Aloe Vera je zázračný produkt, který umožňuje vlasům udržet si zdravý stav, protože šampon na odstranění lupů zbavuje vaši hlavu lupů a vedlejších problémů. Je to také v podstatě zvlhčující šampon, který zajišťuje, že jsou vaše vlasy po umytí řádně vyživeny, vyživeny a doplněny.

8. Šampon Selsun Blue Medicated Dandruff 2 v 1:

Selsun blue léčivé šampony proti lupům 2 v 1

KOUPIT ZDE

Jedná se o šampon 2 v 1, který používá jednu jedinou nádobu jako šampon k čištění nečistot a nečistot a zároveň do šamponu vnáší kondicionéry, které vyživují a hydratují vaše vlasy a pokožku hlavy pro jemnou sametovou hlavu..

9. Šampon Selsun Blue Ultimate Daily Care:

Selsun blue ultimate denní šampon pro každodenní péči

Jemný čisticí šampon od Selsun Blue, konečná každodenní péče je k vašim vlasům mírná a nezanechává žádné vedlejší účinky, což vám umožní odstranit z vlasů každodenní nečistoty, lupy a částečky znečištění, aniž by vlasy příliš vysušovaly..