Šampony

8 nejlepších marockých šamponů

Obvykle, když mluvíme o marockých vlasových produktech, máme na mysli buď jejich exotické vlasové oleje, které naplňují tajný marocký recept, nebo jejich rafinované marocké šampony, které nejsou o nic menší než samotné oleje. Pravdou je, že exotická země v sobě skrývá to nejlepší z arganových stromů, které produkují vynikající čistý zlatý arganový olej, jeden z nejlepších hráčů vlasové hry, díky kterému se vaše vlasy mohou vyhřívat ve své zlaté záři. Jiné než výhody arganového oleje, obvykle marocké vlasové produkty obsahují spoustu prvků transformujících vlasy, které obnovují vaše vlasy oceněnou finesou.

Populární marocké šampony v Indii:

To je důvod, proč jsme v tomto článku zařadili některé z nejlepších marockých šamponů, se kterými můžete pracovat, aby se vaše vlasy proměnily na vyleštěné vlasy..

1. Šampon OGX obnovující marocký arganový olej:

marocké šampony

Obnovující marocký arganový olej od Organix používá čistý zlatý arganový olej přímo z Maroka, který proniká do nejtvrdších pramenů vlasů a poskytuje výživu z hloubky. Směs vitaminu E a antioxidantů je jistě vítaným gestem k poddajným saténovým vlasům, které zůstanou zdravé a hydratované.

2. Šampon pro hydrataci marockého oleje:

Hydratační šampon s marockým olejem

Vaše vlasy potřebují správnou hydrataci, aby zůstaly hebké a hedvábné po celý den, a proto Moroccanoil používá své bohaté vzorce arganového oleje, které působí jako antioxidant, který z vašich vlasů odstraňuje zbytky lupů a špíny, zatímco bohatost vitaminu A a červených řas se uzavírá vlhkost a zároveň oživuje poškození včetně předčasného šedivění vlasů.

3. Šampon pro opravu vlhkosti Moroccanoil:

Šampon pro obnovu vlhkosti Moroccanoil

Obnovení vlhkosti od Moroccanoil, oblíbené pro barvené chemicky poškozené vlasy, dělá něco víc, než jen zvlhčuje vlasy. Tento šampon s obsahem arganového oleje využívá aktivní látky keratinu, které vašim vlasům dodají vitalitu a vitalitu a zároveň uzamknou vlhkost, takže se předchozí poškození mohou pomalu zotavovat.

4. Organix Luxusní marocký šampon s arganovým krémem:

Organix Luxusní marocký šampon s arganovým krémem

Marocký arganový krémový šampon má saténový hebký pocit, protože vytváří bohatou hladkou pěnu, která vlasy napouští aktivními látkami z arganového oleje, které vyživují a doplňují vlasy a zároveň dodávají energii vlasovým folikulům. Sladké hladké vlasy nyní můžete využít pokaždé, když šamponujete s tímto luxusním krémem od Organix.

5. Suave marocký infuzní šampon:

Marocký infuzní šampon Suave

Marocký infuzní šampon používá arganový olej dovážený přímo z Maroka, díky kterému jsou vlasy hebké a poddajné, aniž by způsobovaly škodlivé vedlejší účinky. Tento šampon vyčistí vaši pokožku hlavy od nečistot a zároveň do vlasů napustí výtažky z arganového oleje, aby se vaše vlasy mohly samy posílit s velkou vitalitou.

6. DR. Organic marocký arganový olejový šampon:

DR. Organický šampon s marockým arganovým olejem

Dr.Organic přinesl šampon s marockým arganovým olejem, který integruje ovocné výtažky a esenciální oleje, které doplní a omladí ochablé matné vlasy, které vašim vlasům dodají živost a život. Arganový olej vlasy nejen vyživuje, ale také opravuje a chrání vlasy před dalším poškozením.

7. Tresemme Smooth and Silk s marockým arganovým olejem:

Tresemme hladké a hedvábné s marockým arganovým olejem

Profesionální značka péče o vlasy v salonu Tresemme použila své intenzivní hydratační vzorce a hedvábné proteiny k vytvoření exotického šamponu z marockého oleje. Zatímco hedvábné proteiny udržují vlasy sametové a hebké, hydratační formule smíchané s vitamínem H a arganovým olejem upravují a revitalizují vlasy pro optimální výživu.

8. One’n Only Maroccan Oil Moisture Repair Shampoo:

Jediný šampon na opravu vlhkosti marockého oleje

Šampon na opravu marocké olejové vlhkosti pouze od společnosti One N je jemný šampon, který je bez parabenů a síranů, což z něj činí vhodnou volbu pro chemicky zničené nebo poškozené vlasy. Extrakty z marockého oleje, které opravují a oživují ztracenou výživu, hydratují a hydratují vaše vlasy péčí a ochranou.